Menüü

ringtee 25

Renoveeritud büroopinnad koos mitmekesise tugiteenuste võrguga Tartus

Ringtee 25 on 4-korruseline büroohoone Tartus. Pakume Teie vajaduste järgi kohandatud kaasaegselt renoveeritud äripindu alates 40m² koos mitmekesise tugiteenuste võrguga. Territooriumil on 250 parkimiskohta nii klientidele kui töötajatele.

MÄRGATAV ASUKOHT

Ringtee 25 büroohoone paikneb Tallinn-Tartu-Luhamaa maantee vahetus läheduses, 5 km kaugusel Tartu südalinnast. Asukoht on kergesti nähtav ja leitav.

TÄIELIKULT RENOVEERITUD

2017. aastal renoveeritud büroomajas on uued kommunikatsioonid, keskne ventilatsiooni- ja jahutussüsteem, LED-valgustus, piiramatu kiire interneti võimalus valguskaabliga.

TURVALINE & JÄLGITAV

Hoone sissepääsud on varustatud jälgimis- ja salvestusseadmetega, büroopinnad muudab turvaliseks paigaldatud läbipääsu- ja valvesüsteem.

PAINDLIK & MITMEKÜLGNE

Võimalik üürida pinda ka hoiuruumiks, töökojaks või ladustamiseks. Võimalus kasutada kohapeal tankla-, pesula- ja toitlustusteenust.

ASUKOHT

Bürooruumide seinad on värvitud poolmati seinavärviga, põrandaid katab kvaliteetne, kergesti hooldatav ja pika elueaga PVC-kate. Sanitaarruumide seinad ning põrandad on plaaditud. Ruumides on avatavad moodulripplaed.  Kõikidel büroopindadel on arvestatud kööginurga paigaldamise võimalusega. Võimalik on paindlik ruumilahendus.

Elektrikulu arvestussüsteemid on igal äripinnal eraldi. Valgustus on lahendatud säästlike LED-plafoonidega. Kõik pistikupesad on kaitsekontaktiga ning moodulpõhised, paigaldatuna karbikutesse. Büroomajja tulev valguskaabel tagab kiire interneti püsiühenduse.

Büroomaja  soojusvarustuse allikaks on kaugküttevõrku ühendatud soojasõlm, küttekulude arvestus toimub ruutmeetripõhiselt. Äripindade õhuvahetus tagatakse keskse soojustagastusega sissepuhke-väljatõmbe ventilatsiooniseadmega. Nii äripindadel, trepikojas kui  tehnilistes ruumides on kasutusel radiaatorküte, mille soojusandvuse reguleerimine toimub igas ruumis individuaalselt.

Äripinnad on varustatud valvesignalisatsiooni ning läbipääsukontrolliga, sissepääsud on jälgitavad ja salvestatavad. Trepikodade sissepääsuuksed on turvaklaasiga metallprofiilidest. Hoone on varustatud keskse ATS-süsteemiga, kõikides ruumides on suitsuandurid.

Asukoht: Ringtee 25, 50105 Tartu
Üürihind: 5,50–6,50 € m²/kuus
Renoveeritud:
 2017
Renditav pind kokku: 3000 m²
Parkimiskohti:  250

Mati Filatenko

Lõuna regiooni juht
+372 502 3491
mati.filatenko@go.ee