Menüü

JALAKA 77

Laoks, tööstuseks, tootmiseks või remondiettevõttele sobivad äripinnad Tartus

Tartus aadressil Jalaka 77 asuv 3000 m² teenindus- ja tootmishoone on ühtviisi sobilik nii laopindadeks, tööstus- ja tootmistegevuseks kui ka remondiettevõttele. Pinnad suurusega 51-107 m² on kohandatavad vastavalt kliendi vajadustele. Territooriumil on 250 parkimiskohta nii klientidele kui töötajatele.

SOODNE ASUKOHT

Hoone paikneb Tallinn-Tartu-Luhamaa mnt. läheduses, 5km kaugusel Tartu südalinnast. Logistiliselt soodne asukoht võimaldab kesklinna läbimata kiiret pääsu kõikidesse Eestimaa suundadesse.

MÕELDUD KA RASKEVEOKITELE

Kõik ligipääsuteed, sealhulgas parkimis- ja seisualad, on piisavate mõõtmetega, et tagada ka 18-meetristele veokitele vajalik manööverdamisruum.

TURVALINE & JÄLGITAV

Hoone ja territoorium on varustatud jälgimis- ja salvestusseadmetega, pinnad muudab turvaliseks paigaldatud läbipääsu- ja valvesüsteem.

PAINDLIK & MITMEKÜLGNE

Territooriumil on söökla, tankla, pesula, autode tehnoülevaatus, remonditöökojad ja parkimisvõimalus veoautodele. Võimalik üürida pinda ka territooriumil ning hoovil asuvas büroomajas.

ASUKOHT

RUUMID

VIIMISTLUS

Hoone seinad on valmistatud sandwich-paneelist, põrandad on kaldega betoonvalust ja varustatud äravoolutrapiga. Sanitaarruumide seinad ja põrandad on plaaditud. Võimalik on paindlik ruumilahendus.

ELEKTRIVARUSTUS & NÕRKVOOL

Elektrikulu arvestussüsteemid on igal boksil eraldi. Igas boksis on eraldi pistik tööstusvoolule. Valgustus on lahendatud säästlike LED-plafoonidega. Majja tulev valguskaabel tagab piiramatu kiire interneti püsiühenduse. Üürnikel on võimalus soodsalt liituda erinevate IT teenustega (pilveteenused, serverimajutus jne).

KÜTE & VENTILATSIOON

Hoone soojusvarustuse allikaks on kaugküttevõrku ühendatud soojasõlm, küttekulude arvestus toimub ruutmeetripõhiselt. Bokside õhuvahetus tagatakse keskse soojustagastusega sissepuhke-väljatõmbe ventilatsiooniseadmega. Ruumides on kasutusel radiaatorküte, mille soojusandvuse reguleerimine toimub igas ruumis individuaalselt.

TURVALISUS

Pinnad on varustatud valvesignalisatsiooniga, sissepääsud on jälgitavad ja salvestatavad. Hoone on varustatud keskse ATS-süsteemiga, kõikides ruumides on suitsuandurid.

Asukoht: Jalaka 77, 50105 Tartu
Üürihind: 5,50-6,50€ m²/kuus
Ehitatud:
 2017
Pinnad: 51 – 107 m²

Mati Filantenko

Lõuna regiooni juht
+372 502 3491
mati.filatenko@go.ee